Tedarikçiler

OTTOMAN BOYA  APRE & BASKI TEDARİK ZİNCİRİ

Ottoman Boya Apre & Baskı, tedarik zinciri üzerinde oluşturulan değeri sürekli olarak arttırmayı hedeflemektedir. Bu zincir üzerinde önemli bir paydaş grubunu oluşturan tedarikçilerimiz ile ortak hedefleri gerçekleştirmeyi, kazan kazan ilkesi ile karşılıklı faydayı maksimize etmeyi ve birlikte büyümeyi hedeflemekteyiz.

Ottoman Boya Apre & Baskı  tedarikçileri ile ürün geliştirme faaliyetlerinde birlikte çalışmakta, süreç iyileştirmede uzmanlığını paylaşmakta ve tedarikçilerinin uzmanlıklarından faydalanmakta ve ortak bilgi paylaşımı platformları oluşturmaktadır.

Satınalma Politikamız

Ottoman Boya Apre & Baskı‘ nın ihtiyaç duyduğu hammadde, yarımamül, mamul, hizmet ve sarf malzeme ürün taleplerini mevcut ya da yeni kazanılacak onaylanmış tedarikçi havuzundan, kalite standartlarına giren, uygun fiyatlarla belirlenen termin aralığında tedarikini gerçekleştirmektir.

Uzun vadeli ve bütünsel çözümlerin peşinden koşarak, yüksek performans ve kalitenin elde edilmesi ve düşük maliyet güvencesinin sağlanması için tedarikçilerimiz ile uzun vadeli karşılıklı paydaşlığa dayalı şeffaf iletişim tarzını benimseyerek nitelikli tedarikçiler ile çalışılmasını öngörür.